Foto albumi


Vis 2018.
Dinara 2018.
Risnjak 30. 12. 2018.
Mosor 27. - 30. 4. 2018.
Kanjon Čikole
Zarin
Zavižan 7.10.2017.
Velebit 10/2017.
Istra 23.-24.09.2017.
Skitača 23.-24.09.2017.
Snježnik - Platak 09.2017.
Snježnik 09.09.2017.
3. Memorijalna hodnja crtom bojišnice 30.9.2017
Viševnik 22.7.2017.
Dinara 28.5.2017.
Kolovratske stijene - 8.7.2017.
Mljet - Dubrovnik 29.30.04 i 01.05.
Lipik, Papučki jaglaci 2017.
Kameni svati 15.01.2017.
Jadićev plan 30.12.2016.
Krk, Bag i Rt Škuljica 17.12.2016.
Cepeliš - Kestenijada 15.10.2016.
Cepeliš 15.10.2016.
Pohod crtom bojišnice 1.10.2016.
Oštri Medvjeđak 20.08.2016.
Veliko kladivo i Veliki vrh 23.07.2016.
Visočica 14.07.2016.
Visočica i Slemenova špica 2016.
Pohod Hercegovina 20-24.06.2016.
Trdinov pohod 2016.
Visibaba, Budakovo brdo, Bačić kuk, Skorpovac 21.5.2016.
Kiza, Metla 26.4.2016.
Zarin 2016.
Bjelolasica 16.4.2016 Damir & Davorka
Dan planinara grada Karlovca 2016.
Papučki jaglaci 12-13.3. 2016.
SV. Gera 31.1.2016
Izvor Slušnice- Slunj, 2 godišnjica HPD Melnica 2015.
Logarska dolina 2015.
Mjesečeva staza -KRK 19.12.2015.
Veliki Sadikovac, Konjevača 22.8.2015.
24.10.2015 Tulove gredei Kudin most
4.10.2015.
Vaganski s bunovca 29.12.2015.
Cres 25.9.2015.
Promina,Knin, Selo Korana, Slunj 2015.
Vaganski vrh, Anić kuk, Anita peć, Sveto brdo 2015.
Prvi dio VPP-a 2015.
Kozjak 2014.
Kamenjak, Gorski Kotar - 2014.
Godišnja skupština 2013.
Sveta Gera 2013.
Slike planiranje 2011-2012.
Slike obilaznica 4 rijeke 2012.