ORGANIZIRAMO IZLET NA ZAVIŽAN – 07.10.2017.

PLAN IZLETA
Informacije o prijevozu: planirani prijevoz ovisi o broju prijavljenih članova, cijena 60 kn za putovanje autom, dodatni troškovi ulaz u NP Sjeverni Velebit.

Plan puta:
Polazak u 06:00 sati iz Karlovca, ispred McDonaldsa.
Dolazak u Krasno i kava. Polazak na Babić Siću i kupnja ulaznica u NP te dolazak na Zavižan.

1.Grupa
Dom-Jezera- Mali Rajinac-Veliki Pivčevac-Veliki Zavižan-Balinovac- Zavižanska kosa-Dom.
duljina staze oko 17 km, Zahtjevnost: K2 / T1, vrijeme hodanja oko 6 sati.

2.Grupa
Dom-Veliki Pivčevac-Veliki Zavižan-Balinovac- Zavižanska kosa-Dom.
duljina staze oko 10 km, Zahtjevnost: K1 / T1, vrijeme hodanja oko 4 sata.

3.Grupa
Izlazak iz Babić Siće i obilazak staze Zviri ili staze Trag čovika i dolazak na Dom.
duljina ovisno o stazi oko 4-5 km, Zahtjevnost: K1 / T1, vrijeme hodanja oko 2 sata.

4.Grupa
Obilazak Botaničkog vrta, kapelice Sv. Ante te okolice doma.
duljina staze oko 3 km, Zahtjevnost: K1 / T1, vrijeme hodanja oko 1 sat.

Planirani povratak u Karlovac iza 20:00 sati.

Oprema: standardna planinarska oprema,gojzerice, odjeća u skladu s vremenskim prilikama, zaštita od kiše i vjetra,planinarski štapovi,fotoaparat,tekućina za piće, planinarski dnevnici.

Obavezni dokumenti: planinarska iskaznica HPS-a, osobna i zdravstvena iskaznica.

Prehrana: iz ruksaka ili u domu.

Vodič: Ivica Čepuran, 091-579- 0941, ivica.cepsi@gmail.com

Prijave i informacije: na sastancima društva kod vodiča,na broj mobitela ili mail.

Napomena:
Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje
na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati
odluka i uputa vodiča.