kalnik

HPD Martinščak organizira izlet na Kalnik za sve članove HPS-a. Izlet je tehnički i kondicijski nezahtjevan (3-4 sata hoda). Planinarska staza ide najvećim djelom po poučnoj kružnoj stazi sjevernom stranom sa usponom na vrh Vranilac (642m). Povratak je južnom stranom prema planinarskom domu. Nakon odmora je planirana kraća šetnja po starom gradu (Veliki Kalnik) i povratak u Karlovac.

Polazak – subota 19.11.2016 u 7:00h ispred zgrade Suda

Povratak – oko 19:00h

Prijevoz – osobni automobili ili kombi (troškovi oko 70kn po osobi)

Potrebna oprema: standardna planinarska oprema za jednodnevni izlet, čvrste planinarske cipele, zaštita od vjetra, kiše i sunca, rezervna odjeća, štapovi,hrana, voda, fotoaparat

Prijave – vodiču izleta na sastancima društva ili na mobitel

Napomena – U slučaju lošeg vremena izlet se otkazuje. Vodič zadržava pravo promjene plana izleta. Izlet je organiziran za sve članove HPS-a. Obavezna je planinarska iskaznica s plaćenom članarinom za tekuću godinu.

Vodič –  Mirjana Petrunić; mobitel 098 1925 313