NEDJELJA 04.10.2015.

Screenshot_17

Pozivaju se svi planinari, branitelji i svi ostali da sudjeluju na pohodu povodom obilježavanja velikosrpske agresije i 24.godišnjice napada na grad Karlovac.

Okupljanje u Ladvenjku do 06:30h kada polazimo na vrh Martinščak. Na vrhu kratka stanka i silazak u Ladvenjak do slapa na Korani.

Prelazak Korane čamcima i nastavak pohoda prema Šancu, te silazak i dolazak na Turanj do Muzeja Domovinskog rata.

Na Martinščaku, na slapu, Šancu i kod Muzeja kratke informacije o Domovinskom ratu i liniji obrane grada Karlovca od osoba koje su branile naš grad.

Ovisno o broju prijavljenih bit će osiguran besplatni autobus do Ladvenjka. Za prelazak Korane osigurani su čamci i osiguranje u slučaju nezgode.

Polazak: 06:30 sati sa parkirališta kod groblja Ladvenjak

Dolazak na Turanj: do 10:00 sati

Duljina staze: oko 10 km

Oprema:standardna planinarska oprema,gojzerice, odjeća u skladu s vremenskim prilikama,fotoaparat, tekućina za piće.

Prehrana: iz ruksaka.

Prijave i informacije: na sastancima društva kod vodiča do 27.09.2015. te pozivom na broj tel.

Kontakt osobe : predsjednik društva: Krunoslav Golubić 098/806-281

tajnik : Ivica Čepuran 091/ 579- 09-41