HPD MARTINŠČAK ORGANIZIRA IZLAT NA:  HRASTOVIČKU GORU – VRH CEPELIŠ

photo IMG_4179.jpgKONTROLNA TOČKA HPO 7.5

SUBOTA 14.02.2015.

PLAN IZLETA

Informacije o prijevozu: planirani prijevoz ovisi o broju prijavljenih članova, cijena autobusa iznosi 70 kn na 30 prijavljenih članova,ili ako bi išli autima oko 45 kn.

Plan puta:

Polazak autobusom u 07:00 sati  iz Karlovca, ispred zgrade Suda.

Planirani polazak sa Hrastovičke gore je oko 16:00sati i dolazak u Karlovac oko 19:00 sati.

Vožnja cestom preko Vojnića, Gline prema selu Hrastovica od kuda nastavljamo planinarenje do vrha Cepeliš i doma Matija Filjak gdje ćemo se zadržati ovisno o volji i vremenu. Povratak sa doma drugom stazom do autobusa ili auta.

Kontrolna točka: HPO 7.5, HPK

Duljina staze: Cepeliš oko 5,5 km kružna staza.

Zahtjevnost: K1 / T2

Vrijeme uspona: Cepeliš oko 2:30 h

Oprema: standardna planinarska oprema,gojzerice, odjeća u skladu s vremenskim prilikama, zaštita od kiše, vjetra i sunca,planinarski štapovi,fotoaparat,tekućina za piće, planinarski dnevnici.

Obavezni dokumenti: planinarska iskaznica HPS-a, osobna i zdravstvena iskaznica.

Prehrana: iz ruksaka ili u domu uz prijevremenu najavu.

Vodič: Ivica Čepuran, 091-579-0941, ivica.cepsi @gmail.com

Prijave i informacije: na sastancima društva kod vodiča,na broj mobitela ili mail.

Napomena:

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i  fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost,  te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati odluka i uputa vodiča.