Izabrano novo vodstvo društva!

U nedjelju, 3. ožujka 2019., u planinarskoj kući “Ivanova hiža” u Priselcima održana je redovna Izborna skupština Hrvatskog planinarskog društva Martinščak te je izabrano novo vodstvo društva.

Nakon razrješenja dosadašnjeg vodstva Društva i Izvršnog odbora, izabrano je novo vodstvo i predstavljen je još ambiciozniji plan za razvitak društva u narednom razdoblju s puno predivnih izleta i osvajanja planinskih visova.

Dugogodišnjeg predsjednika društva Krunoslava Golubića zamijenio je Ivica Čepuran.

Brončani znak i priznanje koji je dodijelio HPS za doprinos razvoju planinarstva dobili su: Ivana Hajdinić, Anamarija Latković, Biserka Ćurčija, Saša Ćurčija, Ivica Čepuran, Darko Protulipac i Davor Protulipac.

Hrvatsko planinarsko društvo Martinščak i službeno je proglašeno za najbolje planinarsko društvo u gradu Karlovcu za 2018. godinu.

Najviše je prepoznatljivo po trasiranju i održavanju Planinarske obilaznice 4 rijeke karlovačke koja, osim u planinarskim krugovima, privlači i sve više turista jer izvrsno prezentira naše predivne rijeke.

Veselo druženje 50-tak planinara nastavljeno je uz pjesmu, zabavu i izvrsni gulaš.