Subota, 14. listopada 2017. godine

Plan puta:

Polazak u 07:30 sati iz Karlovca, ispred McDonaldsa. Prijevoz osobnim automobilima, cijena cca. 50 kuna.
Dolazak u Petrinju oko 9 sati gdje ćemo se pridružiti organiziranom događanju. Domaćini su HPD „Zrin“ Petrinja i“ HPD „Sveti duh“ Hrastovica.

Plan događanja je slijedeći:

– 8.30 do 9.00 sati – okupljanje i prijavljivanje planinara i planinarskih društava oko paviljona u gradskom parku u Petrinji
– 9.00 sati – pozdravna riječ domaćina, obavijest i dogovor oko rasporeda hodnje na Hrastovičku goru
– 9.30 sati – polazak planinarskom stazom prema Hrastovičkoj gori uz pratnju članova HPD “Zrin” Petrinja (2,5 sata laganog hoda) ili odlazak autobusima do sela Hrastovice odakle će vodiči do pl. doma biti članovi HPD “Sveti Duh” Hrastovica (oko 1 sat laganog hoda)
– 11.00 sati – početak zabavnog programa uz glazbu, gastronomsku ponudu, igre i pečenje kestena
– 16.00 sati – organizirani povratak – silazak u Hrastovicu do autobusa (polazak autobusa iz Hrastovice za Petrinju u 17.00 sati)
– 18.00 sati – nastavak druženja uz logorsku vatru (za one s vlastitim prijevozom i one koji ostaju noćiti na pl. domu)

Planirani povratak u Karlovac oko 19:00 sati.

Oprema: standardna planinarska oprema, gojzerice, odjeća u skladu s vremenskim prilikama, zaštita od kiše i vjetra, planinarski štapovi, fotoaparat, tekućina za piće, planinarski dnevnici.

Obavezni dokumenti: planinarska iskaznica HPS-a, osobna i zdravstvena iskaznica.

Prehrana: iz ruksaka ili u domu.

Prijave kod vodiča ili na sastanku društva: Iva Katić, 098 1611-435