Untitled-1Kako je bio i dogovor tako smo i krenuli u 5 sati 7 članova krenulo je na Pag. Auto cestom do Žute Lokve,zaustavljanje na Vratniku gdje puše jaka bura.

Nastavak vožnje do Prizne i ukrcavamo se na trajekt u 08:30 i krećemo prema Kolanu gdje započinjemo uspon na velikom desnom zavoju iza Kolana prema Šimunima.

Za 1 sat dolazimo na vrh Sv.Vid. Odlučujemo se za povratak prema Šimunima dok trojica članova odlaze po kombi i čekaju nas na ulazu u Kamp Šimuni. Odlazimo u obilazak Paga te zasluženu okrijepu.

Vraćamo se prema Novalji i nastavljamo u mjesto Tovarnele na krajnjem sjeveru otoka gdje se odlučujemo na kupanje te na povratku zastajemo i razgledavamo Lun i stare maslinike. Na putu prema trajektu odlazimo na Paški trokut i stižemo u zadnji trenutak na trajekt u 20 sati,opet odmaramo na Vratniku ali bez vjetra i dolazimo u Karlovac u 23 sata.

Svi smo se složili da je izlet bio zanimljiv i vrlo naporan zbog velike vrućine,te da je izlet bio popunjen sadržajem do posljednje minute.

Hvala ekipi na druženju i ugodnom danu.

SLIKE